Pozostało dni do spotkania

Jak się robi Internety z wykorzystaniem social media

Autor < Karol Wnukiewicz >
12345 (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Prezentacja na temat trendów w social media oraz jak wykorzystać media społecznościowe aby dotrzeć z marką do kobiet


Prelegent:

Absolwent studiów magisterskich kierunku Informatyka na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Ukończył także Blekinge Tekniska Högskola w Szwecji, gdzie zdobył tytuł Master of Science na kierunku Software Engineering. Od 10 lat związany z branżą internetową. Dyrektor ds. technicznych Grupy Pino Sp. z o.o. Współtwórca i założyciel takich serwisów jak Brand24.pl, Patrz.pl, Finansosfera.pl, Dokumentalia.pl, PinoTV.pl, Moblo.pl, Slajdzik.pl, Livesite.pl.

Z wykształcenia i zamiłowania programista PHP, Java, JavaScript i projektant aplikacji internetowych. Biegły w technologiach Zend Framework, Smarty, JQuery. Przy tworzeniu serwisów internetowych odpowiedzialny również za ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Czynnie uprawia koszykówkę, snowboard, od niedawna raczkuje w surfing, a we wrześniu 2013 planuje przebiec wrocławski maraton.

Opis

Prezentacja będzie dotyczyć wykorzystania narzędzi social media w promocji firmy, marki, czy produktu na przykładzie działań Brand24. Pokazane zostaną też niestandardowe metody działania monitoringu Internetu, takie jak ochrona reputacji, czy wsparcie sprzedaży, ale również przykłady działań prowadzące do kreowania spektakularnej komunikacji marketingowej i samego prowadzenia e-biznesu.

Wideo

Ten wpis umieszczono w kategorii 5. urodziny Netcampa o trendach i przyszłości internetu, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie

  • Kurs programowania w Szczecinie

    Wolves Summit 2021

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa