Pozostało dni do spotkania

Jak nie robić startupów i zdobyć inwestora – Alex Barrera i Ken Globerman w Strefa89

Już 18.10 o godzinie 17:00 Strefe89 odwiedzą eksperci od pozyskiwania inwestorów oraz prowadzenia startupów – Ken Globerman oraz Alex Barrera. Spotkanie  prowadzone w języku angielskim będzie miało charakter zajęć praktycznych i potrwa trzy godziny – prezentacja połączona z dyskusją i rozmową w swobodnej atmosferze.  Darmowe bilety dostępne są na stronie http://alex-ken.eventbrite.com.

Agenda spotkania:

Ken Globerman przez ostatnie 15 lat łączył pracę w obszarze reklamy medialnej i prywatnej rachunkowości. Interesuje się dojrzałymi startupami, firmami SME operującymi w sektorach szybkiego wzrostu takich jak technologia, media cyfrowe i energia. Swój czas dzieli między Nowym Jorkiem a Warszawą, gdzie w 2011 założył GLOBAL GROUP Ventures w celu poznania i wspomagania możliwość inwestycyjnych w Polsce.

Na co dzień Ken prowadzi warsztaty i doradza małym i średnim przedsiębiorcom (SME), instytucjom akademickim, akceleratorom i inkubatorom startupów oraz instytucjom pozarządowym z Europy Środkowej i Wschodniej. Jest aktywnym członkiem Amerykańskiej Izby Handlowej w Warszawie i często występuje w charakterze mentora w ramach kilku programów promujących przedsiębiorczość i innowację, finansowanych zarówno ze środków prywatnych jak i z Unii Europejskiej. Jego eksperckie artykuły na temat inwestowania w Polsce ukazują się w Warsaw Business Journal.

Alex Barrera jest „dyrektorem ds. niesamowitych” (Chief WOWness Officer) w firmie press42.com, gdzie współpracuje z wszelkiego rodzaju organizacjami od startupów po firmy z listy 500 największych firm w USA magazynu Fortune, takich jak Coca-Cola czy Deutsche Bank, pomaga im w lepszym komunikowaniu się z otoczeniem dzięki storytelling’owi organizacyjnemu.

Alex jest również współzałożycielem Tetuan Valley oraz StartupBootcamp EU, które są międzynarodowymi programami dla startupów. Dzięki udziałowi w tego typu programach, około 70% osób pozyskuje fundusze na realizację swoich pomysłów. Alex Barrera jest także partnerem w Okuri Ventures, członkiem Global Shapers dla World Economic Forum (WEF) oraz ambasadorem sieci Sandbox w Hiszpanii.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa