Pozostało dni do spotkania

Crowdfunding w finansowaniu innowacyjnych projektów

Autor < Krzysztof Czubak >
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Finansowanie społecznościowe - crowdfunding to jeden z nowych modeli finansowania projektów. W trakcie prezentacji poznacie korzyści z prowadzenia tego typu kampanii oraz jaka jest przyszłość modelu w którym sfinansowano już projekty na ponad 30 mld dolarów. Dowiecie się też jak z crowdfundingu może skorzystać wasz startup.


Prelegent

 

Kreatywny, ciężko pracujący, człowiek konkretu i zasad o stalowych nerwach. Odnajduje się w każdej sytuacji, zawsze opanowany i bezpośredni. Podróżnik, eksplorator, filozof, sportowiec, erudyta. Kocha naukę oraz intelektualny dyskurs. Legitymuje się słowami Christiaan’a Huygensa „Świat jest moim domem, nauka moją religią”. Dla Wspieram.to zajmuje się wizerunkiem marki oraz kapitałem partnerskim. Doświadczony w kontaktach z projektodawcami oraz partnerami strategicznymi. W wolnych chwilach czyta książki, prace naukowe, ogląda filmy dokumentalne bądź trenuje sporty walki. Jeden z jego ulubionych cytatów: “Sukces należy do tych, którzy wierzą w potęgę swoich pomysłów” – Michael Irwin.

Wideo

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp Startupy 2014, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa