Pozostało dni do spotkania

Google Glass – kolejna rewolucja w tworzeniu aplikacji mobilnych

Autor < Jacek Kmiecik >
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Google Glass niebawem pojawi się w sprzedaży. Twórcy oprogramowania mobile staną przed nowymi wyzwaniami związanymi m.in. z projektowaniem interfejsów i sposobie interakcji. Omówię zagadnienia związane z tworzeniem natywnych aplikacji na Google Glass oraz framework Mirror API.


Prelegent
 

Absolwent Informatyki na WETI PG, zdobywca rocznego stypendium na Oglethorpe University w Atlancie oraz laureat nagrody za najlepszą pracę magisterską w konkursie organizowanym przez Gdański Chapter IEEE Computer Science. Wcześniej zdobywał doświadczenie m.in. w Comarch, a obecnie pracuje w dziale badawczo-rozwojowym gdańskiego oddziału firmy Jeppesen współtworząc prototypy przyszłych systemów i aplikacji stosowanych w lotnictwie cywilnym. Jego zainteresowania zawodowe to m.in. Java, technologie mobilne, Big Data oraz zwinne metodyki zarządzania projektami. W wolnym czasie gra na gitarze w zespole funk-rockowym oraz angażuje się w projekty społeczne w ramach działalności w Klubie Rotaract Trójmiasto.

Wideo

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp wearable computing 26.06.2014, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa