Pozostało dni do spotkania

Development w ręce ludu, czyli wielki powrót twórców niezależnych w czasach wielkich koncernów

Autor < Jakub Wójcik >
12345 (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Jak kształtuje się obecnie rynek gamedevu w Polsce i na świecie? Jak będzie wyglądał rynek gier niezależnych za kilka lat? Jakub opowie historie twórców, którzy zostawili swoje większe firmy dla własnych działalności ze względu na to, że nie mogli realizować swoich indywidualnych marzeń oraz pomysłów.


Prelegent

 

Były redaktor naczelny i założyciel serwisu 1ndieWorld – największego portalu w Polsce zajmującego się grami niezależnymi. W tym momencie zarządza marketingowo swoim projektem. Odkąd tylko pamięta jest zapalonym graczem, a jego pierwszą miłością było Commodore 64. Niegdyś pisał na łamach GIEROmaniaka i profesjonalnie grał w FIFĘ, obecnie zagorzały miłośnik gier niezależnych, a w szczególności dzieła stworzonego przez Phila Fisha. Założyciel i pomysłodawca Games Rage, którego pierwsza edycja odniosła duży sukces. Ma jeszcze wiele pomysłów związanych z polskim gamedevem.

Wideo

 

Ten wpis umieszczono w kategorii 7 urodziny Spotkań Netcamp o rynku gier indie e-commerce i przestępczości internetowej, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa