Pozostało dni do spotkania

Jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce za kolejne 15 lat?

Autor < Paweł Fornalski >
12345 (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Opowie, jak zmienił się e-commerce sklepów internetowych przez ostatnie 15 lat i jak on będzie wyglądał za kolejne 15 lat. Postara się pokazać, że e-commerce to nie tylko sklepy internetowe, inspirując co nieco do szerszego patrzenia na tę branżę.


Prelegent

 

Paweł Fornalski, prezes zarządu IAI S.A., firmy obsługującej kompleksowo profesjonalne sklepy internetowe. Obecnie pochłania go głównie wprowadzanie usług IAI na rynek niemiecki i brytyjski, pod nazwą IdoSell Shop. Wymyślił i promuje także nową usługę IdoSell Booking, w której zmienia branżę hoteli i pensjonatów. W przeszłości prowadził również portale społecznościowe, w branży internetowej obecny od roku 1997. W międzyczasie był freelancerem i programistą. Zaczynał przygodę z komputerami w wieku 11 lat. Ukończył studia inżynierskie, magisterskie i doktoranckie na Wydziale Informatyki Politechniki Szczecińskiej. Jego pasja to hokej na lodzie i rolkach, w który grał w przeszłości w lidze niemieckiej i polskiej ekstraklasie.

Wideo

 

Ten wpis umieszczono w kategorii 7 urodziny Spotkań Netcamp o rynku gier indie e-commerce i przestępczości internetowej, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa