Pozostało dni do spotkania

Spotkanie Netcamp E-commerce już 25 lutego

Już w czwartek 25. lutego Fundacja Netcamp zaprasza na pierwsze w nowym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie, tym razem w temacie e-commerce. Nasi wyjątkowi prelegenci pokażą sprawdzone sposoby zwiększania konwersji online, wyjaśnią jak e-marketing wielokanałowy działa w praktyce oraz opowiedzą o lead generation i automatyzacji w kontakcie z klientem.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda wydarzenia:

1. 7 sprawdzonych metod zwiększenia konwersji na stronie internetowej – Katarzyna Baranowska, Artefakt

Szeroka oferta produktowa, dobre statystyki ruchu na stronie tylko konwersji wciąż brak – to zdanie powtarza się mantra i jest bolączką wielu osób odpowiedzialnych za e-commerce. Na przykładzie dobrze zaprojektowanych i zoptymalizowanych sklepów pokażę dlaczego „konwersja konwersji nierówna”, jakie błędy należy eliminować i jak zwiększyć sprzedaż bez podnoszenia budżetu na reklamę.

2. Digital Customer Journey, jak e-marketing wielokanałowy działa w praktyce – Marek Cynowski

Najpierw zmieniamy technologię.. później technologia zmienia nas. W dzisiejszym świecie gdzie konsumenci stykają się z produktami i usługami zarówno w kanale cyfrowym jak i tradycyjnym nie ma jasno postawionej granicy między kanałami komunikacji i sprzedaży, oczekiwania klientów są omnichannel. Marek opowie czym jest podróż użytkownika i jak wygląda metodologia Digital Customer Journey. Zaprezentuje też w jaki sposób kształtować działania i angażować klientów w wielu kanałach jednocześnie.

3. Lead generation i automatyzacja w kontakcie z klientem czyli jak sprzedawać leżąc na plaży – Daniel Kędzierski, FastTony.es

Jak zautomatyzować pozyskiwanie leadów i przeprowadzić skuteczna kampanię lead genaration? Dlaczego warto targetować kampanie na cechy wspólne i korzystać z geotargetowania? Czy przyszłość lead generation to integracje i które z nich są warte zauważenia?

Spotkanie Netcamp klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube :) Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych :)

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa