Pozostało dni do spotkania

Infoshare 2019 z mocnym akcentem dla developerów

Aż 9 scen i wystąpienia prelegentów z takich firm jak LinkedIn, Slack, Mozilla czy Microsoft już 8 – 9 maja na Infoshare w Gdańsku. Agenda konferencji zapełnia się nazwiskami znanych marketerów oraz ekspertów z firm IT. Organizatorzy stawiają na najważniejsze trendy w branży i technologie przyszłości.

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich są startupowcy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

Dwa dni konferencji to 9 tematycznych scen, 200 prelegentów, ponad 150 wystąpień oraz imprezy towarzyszące, które są okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Infoshare to również przestrzeń do rozwoju dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Speed Dating pozwala na umówienie indywidualnych spotkań z inwestorami, Startup Expo umożliwia zaprezentowanie swojego rozwiązania na dedykowanym stoisku, a Startup Contest każdego roku gromadzi ponad 500 startupów walczących o nagrodę główną – 20 000 EUR.

Uczestnicy wysłuchają wystąpień z 9 tematycznych scen. Inspire Stage to znane i lubiane nazwiska, inspirujące opowieści założycieli największych firm, przegląd innowacji w biznesie oraz ciekawe panele dyskusyjne. DevTrends Stage to scena, którą zdominują trendy w nowych technologiach. Wyspecjalizowane sceny dodatkowe: DataTech, FullStack, Crypto&Security oraz DeepTech Stages to duża dawka wiedzy dla doświadczonych deweloperów i architektów.

Na scenie marketingowej poruszone zostaną tematy dotyczące digital marketingu, użycia nowych technologii w sprzedaży i nowych mediów. Startupowcom, inwestorom i przedstawicielom VC deykowana jest scena Growth  Stage.

Po pierwszym dniu konferencji pełnym wiedzy i inspiracji uczestnicy wezmą udział w Great Networking Party z koncertem na żywo, który już na stałe zawitał w agendzie infoShare Conference. Okazje do networkingu i dobrej zabawy to również Before i After Party.

O przyszłości technologii na DevTrends Stage

DevTrends Stage to jedna z dwóch największych scen konferencji Infoshare. Zaproszeni eksperci opowiedzą o trendach w branży i podzielą się case studies z wdrożeń technologicznych w swoich firmach. Ale to nie wszystko. Podczas Infoshare odbędą się także prelekcje na 4 scenach dedykowanych wąskim obszarom specjalizacji.

Na FullStack Stage, poświęconej programowaniu i architekturze wystąpi Felix Rieseberg ze SLACK-a, który przedstawi framework Electron wyjaśniając wady i zalety budowania aplikacji za pomocą JavaScript. Zobaczymy Todda Palino z LinkedIn i Trishula Goela, Mozilla, który opowie o tym,  co najlepsze w stronach mobilnych i natywnych aplikacjach. W swojej prezentacji, Trishul pokaże w jaki sposób PWA wykraczają poza przeglądarkę.

Równolegle odbywać się będą prelekcje na DataTech Stage, gdzie usłyszymy jakich technologii, narzędzi i platform użyć do przetwarzania ogromnej ilości danych tak, by optymalizować procesy i realizować cele biznesowe. Na DataTech wystąpią m.in. Pere Urbon-Beyes z Confluent Inc, Alejandro Saucedo z The Institute for Ethical AI and ML i Piotr Turek, Michał Żmuda, DreamLab

DeepTech Stage skierowana będzie do specjalistów AI. Developerzy dowiedzą się m. in co znajduje się w autonomicznych samochodach, jak działają systemy rozpoznawania obrazu i głosu oraz z czego zbudowane są komputery kwantowe. Wśród prelegentów m.in Tomasz Trzciński, Tooploox i Mateusz Biliński, Niebezpiecznik.

Na Crypto&Security Stage eksperci tacy jak Jean-Philippe Aumasson (Teserakt AG), Alex “Jay” Balan (Bitdefender) czy Anastasiia Voitova (Cossack Labs) podejmą próbę znalezienia odpowiedzi na pytania: czy blockchain jest rozwiązaniem, które powinno zwiększyć nasze zaufanie do świata cyfrowego? Oraz jak zabezpieczyć nasze pieniądze i prywatne dane? Tutaj poznacie metody, technologie i przypadki z rozwiązaniami tych pytań.

Wstęp na specjalistyczne sceny zapewnia Conference Pass. W ramach tej wejściówki można również wziąć udział w side eventach. W tym roku podczas Great Networking Party w Starym Maneżu wystąpi Krzysztof Zalewski. Z kolei After Party odbędzie się w nowej industrialnej formule na terenach stoczniowych, w najbardziej charakterystycznym miejscu Gdańska. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie www.infoshare.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa