Pozostało dni do spotkania

Spotkanie Netcamp HR w IT 26 czerwca

Już w środę 26 czerwca o godz. 18 zapraszamy na ostatnie przed wakacjami inspirujące spotkanie Netcamp. Tym razem porozmawiamy o HR w IT a naszymi prelegentami będą eksperci z takich firm jak Bee Talents, Coffee Desk i Digital Now.

Na spotkaniu poznacie:

⭐ Jak skutecznie rekrutować dbając o różnorodność i wartości w firmie
⭐ Employer branding i employee advocacy w erze LinkedIna czyli jak budować wizerunek w social media zarówno przez firmy jak i specjalistów IT
⭐ Jakie są największe wyzwania w rekrutacji programistów i jak sobie z nimi radzić?

Spotkanie Netcamp odbędzie się tradycyjnie w klubie Hormon Cafe. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja na wydarzenie.

Mecenasem Netcampa jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Planujemy też transmisję online na FB a nagrania pojawią sie pożniej na kanale YouTube Netcampa  gdzie dostępne są również nagrania z poprzednich wydarzeń.

Netcamp to największa społeczność technologiczno-startupowa w zachodniej Polsce. Od prawie 10 lat organizujemy inspirujące spotkania IT gdzie edukujemy i integrujemy lokalną branżę. Celem spotkań Netcamp jest dzielenie się wiedzą i dyskusja na branżowe tematy.

Oferujemy możliwość prezentacji ciekawych projektów i startupów oraz poznania nad czym pracują firmy IT w regionie. Jest to idealna okazja do poznania lokalnej branży oraz networkingu w nieformalnej atmosferze.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa