Pozostało dni do spotkania

Projektanci Innowacji PFR – warsztaty Google z Design Thinking w Szczecinie

Projektanci Innowacji - warsztaty design thinking

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking — metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google! Już 2 grudnia będziemy w Akademii Sztuki w Szczecinie. Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju, przy wsparciu Startup Poland i lokalnie Fundacji Netcamp.

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w warsztatach nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje:

 • Zrozumienie użytkownika – Empatia                 
 • Myślenie 10x – Myślenie bez granic                   
 • Eksperymentowanie – Tworzenie prototypów

 

 

Wyślij zgłoszenie teraz bo liczba miejsc jest mocno ograniczona

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia – liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.Warsztaty odbywają się w języku polskim

Proces rekrutacji na warsztaty

 • Wypełnij formularz i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać uczestników :)
 • Otrzymasz od nas e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
 • Dbamy o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia analizujemy indywidualnie, bo liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie udziału wyślemy zakwalifikowanym osobom 7 dni przed warsztatem lub do 48h przed jeśli zgłosisz się w ostatnim tygodniu i będą jeszcze wolne miejsca.
 • Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.
Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa