Pozostało dni do spotkania

Democamp – Netcamp z mob.pl jadą w weekend do Poznania

Do międzynarodowej edycji Democamp East/West, która odbędzie się w dniach 23-24 maja, został już niecały tydzień.

Rejestracja start-upów, ubiegających się o udział w konkursie, zakończyła się 14 maja. Zainteresowanie ze strony twórców było naprawdę duże – z ponad 40 zgłoszonych start-upów organizatorzy wyłonili ostatecznie finałową czternastkę, która zaprezentuje się podczas drugiego dnia imprezy w Pawilonie 11 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Warto wspomnieć że wśród finalistów jest też szczeciński startup mob.pl którego autorem jest współorganizator Netcampa Artura Kubiaka. Gratulujemy :) Jako patron medialny Democampa pojawimy się oczywiście w Poznaniu gdzie będziemy wspierać naszego kolegę i promować spotkania.

Pełna lista zakwalifikowanych start-upów jest już dostępna na stronie Democamp a pierwsze komentarze na Antywebie.

Zespoły, które nie znalazły się pośród finalistów, mają możliwość zaprezentować swoje projekty na stoiskach wystawienniczych oraz podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami w trakcie sesji unconference, które odbędą się pierwszego dnia. Sami organizatorzy przyznają, że frekwencja jest dla nich niezwykle miłym zaskoczeniem. W chwili obecnej zarejestrowało się już ponad trzystu uczestników, w tym kilkudziesięciu z zagranicy, a to wciąż nie koniec zapisów, wszelkie propozycje współpracy ze strony firm zainteresowanych współtworzeniem tak dużego przedsięwzięcia są zatem mile widziane. Wiele wskazuje na to, że Democamp East/West już wkrótce ma szansę stać cykliczną imprezą, wpisaną na stałe w kalendarz istotnych wydarzeń branży IT. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie http://democamp.org/

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, netcamp, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa