Pozostało dni do spotkania

Targi DEMOCAMP – zaprezentuj swój startup i podziel się doświadczeniami

W dniach 23-24 maja 2009 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się druga edycja Targów DEMOCAMP – międzynarodowej imprezy, skupiającej startupy, fundusze inwestycyjne, inkubatory przedsiębiorczości, prelegentów i obserwatorów z całej Europy.

Dzień pierwszy Targów upłynie pod znakiem międzynarodowego barcampu. Tego dnia odbywać się będą 4 równoległe sesje unconference, skoncentrowane wokół kwestii programowania, projektowania, marketingu w Internecie i zagadnień, związanych z uruchamianiem i rozwijaniem start-upów internetowych. Agenda będzie zbudowana przez samych uczestników, każdy zainteresowany wygłoszeniem prezentacji będzie miał więc możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Podczas DEMOCAMP z całą pewnością nie zabraknie emocji. Drugiego dnia Targów odbędzie się bowiem konkurs startupów, któremu przyglądać się będą obserwatorzy oraz grono zaproszonych ekspertów. Nowością wprowadzoną do tegorocznej edycji będzie dopuszczenie do udziału  w konkursie także zagranicznych uczestników. Poszerzy się również grono komentatorów – wśród jury znajdą się międzynarodowe osobowości z branży IT.

Wstęp dla uczestników sesji oraz obserwatorów konkursu jest bezpłatny, podobnie jak zgłoszenie startupu do konkursu. W tym roku startupy będą jednak podlegać ostrzejszej niż dotąd selekcji, mającej na celu wyłonienie około 20 najbardziej innowacyjnych projektów, które uzyskają możliwość zaprezentowania się przed jurorami. Organizator za drobną opłatą zapewnia także możliwość prezentowania swojego startupu na stoisku przez cały dzień.

Szczegóły, dotyczące DEMOCAMPU, agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Targów http://democamp.org/.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa