Pozostało dni do spotkania

Netcamp #15 już 19. czerwca w Szczecinie

Zapraszamy na kolejne spotkanie branży internetowej Netcamp, które odbędzie się 19 czerwca 2009 o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz. Porozmawiamy o społecznościach internetowych, mobilnych serwisach internetowych oraz komunikacji publicznej w internecie. Gościem specjalnym Netcampa będzie  Dominik Kaznowski Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu i PR, Nasza-klasa.pl.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera uruchomiliśmy rejestrację na spotkanie przez Goldenline. Jeśli chcesz być informowany o kolejnych spotkaniach zapisz sie na nasz newsletter.

Agenda:

 1. Jakdojade.pl – planer podróży transportem publicznym – Bartosz Burek, Artur Szychta
  Prezentacja wyszukiwarki połączeń jakdojade.pl i technicznych aspektów jej działania pokazujących przewagi tego serwisu nad innymi planerami w sieci. Zaprezentują też analizę porównawczą wyszukiwarki połączeń z Google Transit.
 2. mob.pl – mobilny startup ze Szczecina – Artur Kubiak, Krzysztof Nowak
  Opowiedzą o potencjale jaki niesie ze sobą wykorzystanie internetu mobilnego. Podzielą się z nami aspektami technicznymi związanymi z powstawaniem serwisu oraz wrażeniami związanym z prezentacją projektu na Democampie.
 3. Społeczności internetowe czy społeczności realne? – Dominik Kaznowski, Nasza-klasa.pl UPDATE: Z powodu choroby przedstawiciela NK prezentacja zostaje odwołana.
 4. Hip-Hop.pl Web 2.1 – Jak zarabiać na serwisie społecznościowym? – Sebastian Muliński, Paweł Fornalski, hip-hop.pl
Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności, netcamp i otagowano jako , , , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa