Pozostało dni do spotkania

Forum Amber – wideo ze Startup Challenge

Finaliści konkursu Startup Challenge zaprezentowali się w listopadzie przed inwestorami i publicznością podczas Forum Inwestycyjnego Amber w Szczecinie. Tematem forum były perspektywy rozwoju współpracy Aniołów Biznesu i startupów w Polsce.

Najlepsze startupy zaprezentowały się przed inwestorami i ekspertami z branży internetowej. Wystąpienia startupów podczas finału Startup Challenge komentowali: Michał Brański o2.pl / Sail Fund, Tomasz Woźniak Business Angel Seedfund oraz Krzysztof Kowalczyk UBIK Business Consulting. Wśród zaproszonych gości był tez Grzegorz Jakacki, przedstawiciel Codility – polskiego zwycięzcy konkursu Seedcamp. Podczas forum miały też miejsce dwa panele dyskusyjne na temat Aniołów Biznesu i poszukiwania inwestorów. Drugiego dnia Forum odbyły się szkolenia dla inwestorów i startupów poszukujących finansowania.

Nagrodę publiczności otrzymała system komunikacji obiektowej CoviobLaureatami konkursu Startup Challenge 2009 zostali:

  • Szymon Jeż, Karol Depka Prądziński – Coviob.pl
  • Jarosław Nitka – Motostat.pl
  • Andrzej Bińka – NoweOsiedla.pl
  • Marcin Rosada, Paweł Baran – Formalnosci.pl
  • Przemysław Witka – Obiados.pl

Player will show here – www.stream360.pl

stream360Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów emitowanym na antenie TVP Info i Polskiego Radia. Startupy zaprezentowały się też na stoiskach podczas Forum. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Twórcy młodych, innowacyjnych projektów z branży IT z północno-zachodniej Polski dzięki Startup Challenge mieli możliwość pokazania swojego startupu światu i szansę znalezienia inwestora. Uczestnicy konkursu wzięli też udział w ścieżce rozwoju: warsztacie z inwestorem, szkoleniu z przygotowania biznesplanu oraz indywidualnych konsultacjach. Wybrane startupy zaprezentowały się też na specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, filmy, wydarzenia-it i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa