Pozostało dni do spotkania

Europejski Tydzień e-Umiejętności 2010

Europejski Tydzień e-Umiejętności ma na celu pokazanie rosnącego zapotrzebowania na specjalistów oraz na osoby posiadające zaawansowane umiejętności w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) przyczyniających się do zwiększania konkurencyjności oraz innowacyjności Europy. Celem projektu jest zapoznanie małych i średnich przedsiębiorstw, uczniów oraz młodych ludzi będących specjalistami w obszarze ICT z szeroką gamą dostępnych zawodów w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Przez najbliższe miesiące władze publiczne, firmy komputerowe, instytucje edukacyjne jak również uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych wydarzeniach, szkoleniach oraz konkursach. Punktem kulminacyjnym kampanii będzie Europejski Tydzień e-Umiejętności, który odbędzie się między 1 a 5 marca 2010 roku.

Netcamp jako partner Europejskiego Tygodnia e-Umiejętności w Polsce we współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości organizują w dniach 1-2 marca bezpłatne warsztaty dla startupów Jak pozyskać dotacje na e-biznes.

Za realizację projektu Europejskiego Tygodnia e-Umiejętności powstałego dzięki Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu odpowiedzialne są DIGITALEUROPE oraz European Schoolnet wraz z dwudziestoma partnerami krajowymi.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa