Pozostało dni do spotkania

Bezpłatne szkolenia – Jak pozyskać dotację z działania 8.1 / 8.2 POIG

W związku z planowanymi w tym roku zmianami w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka, Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenia dla startupów pt. Jak pozyskać dotację na e-usługi z działania 8.1 / 8.2 POIG. Warsztaty odbędą się w dniach 1-2 marca 2010 w godz. 9 – 16 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie.

Własnie ruszyła rejestracja na bezpłatne szkolenia. Warsztaty poprowadzi Przemysław Żyła – dyrektor ds. funduszy europejskich w UBIK Business Consulting, doświadczony przedsiębiorca i autor bloga e-startup.pl.

Szkolenia odbędą się w ramach Akademii Przedsiębiorczości Internetowej – cyklu bezpłatnych szkoleń biznesowych dla młodych firm z branży IT i startupów, gdzie uczestnicy spotkań branży internetowej Netcamp proponują tematy szkoleń które ich interesują. Organizatorem API jest Netcamp wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.


Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, szkolenia i otagowano jako , , , , , Dodaj komentarz

Jeden Trackback

  1. […] ruszyła rejestracja na bezpłatne szkolenia. Warsztaty poprowadzi Przemysław Żyła – dyrektor ds. funduszy europejskich w UBIK Business […]

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa