Pozostało dni do spotkania

Integracja i priorytety rozwoju branży ICT województwa zachodniopomorskiego

Zapraszamy przedsiębiorców branży informatycznej i sektorów powiązanych, przedstawicieli świata nauki oraz instytucji biznesowych zainteresowanych rozwojem branży w województwie zachodniopomorskim do udziału w warsztatach „Integracja branży ICT województwa zachodniopomorskiego”.

Warsztaty odbędą się 6 maja 2010 w godzinach 10-15 w Hotelu Novotel w Szczecinie – rejestracja na stronie innowacje.zut.edu.pl. Zasadniczym celem spotkania będzie określenie potrzeb regionalnego rynku oraz potencjalnych obszarów współpracy przedsiębiorców z branży ICT i przedstawicieli świata nauki. Podczas warsztatów  określone zostaną 4 kluczowe obszary determinujące skuteczny rozwój branży w regionie województwa zachodniopomorskiego. Stanowić one będą podstawę do dalszych działań podejmowanych przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w celu wspierania lokalnej przedsiębiorczości i podnoszenia znaczenia regionu na arenie krajowej i międzynarodowej.

Udział w warsztatach zapowiedzieli m.in. dr hab. inż. Antoni Wiliński, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz dr inż. Krzysztof Pietrusewicz, Z-ca Kierownika Centrum Mechatroniki ZUT.  Warsztaty organizuje Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ZUT w ramach projektu „Transfer wiedzy w regionie poprzez rozwój sieci współpracy”.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa