Pozostało dni do spotkania

Innowatorzy 2010 – Szkoła Milionerów

Do 14 maja trwa rekrutacja do drugiej edycji projektu Innowatorzy. 60 osób których zgłoszenia zostaną najlepiej ocenione weźmie udział w treningu przedsiębiorczości PABA. A na 20 z nich czeka udział w 8 miesięcznej Szkole Milionerów. Projekt Innowatorzy 2010 przeznaczony jest dla studentów, doktorantów, absolwentów (do 12 m-cy od ukończenia studiów), pracowników jednostek naukowo badawczych osób zatrudnionych w mikro i małych przedsiębiorstwach.

Co zrobić aby znaleźć się w Szkole Milionerów? Wystarczy mieć ciekawy, innowacyjny pomysł i zgłosić się na Trening Przedsiębiorczości wypełniając formularz zgłoszeniowy. W Szkole Milionerów poszukiwane są kreatywne pomysły na biznes lub produkt. Najlepszym oferowane jest ośmiomiesięczne wsparcie szkoleniowo – doradczego, dzięki któremu nauczysz się jak z naukowca stać się biznesmenem i jak zarabiać miliony.

Program transferu innowacji do biznesu – Innowatorzy, kompleksowo przygotowuje do prowadzenia działalności gospodarczej młodych, kreatywnych Polaków. Program przyczynia się do zmiany mentalności środowiska akademickiego w stosunku do możliwości prowadzenia biznesu w oparciu o komercjalizację wiedzy. Wśród uczestników program zwiększa świadomość z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej typu spin offi/lub spin out. W ten sposób nie tylko podnosi się poziom i jakość wykształcenia społeczeństwa oraz powiązanie go z rynkiem pracy, ale również następuje zwiększenie konkurencyjności województwa zachodniopomorskiego.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa