Pozostało dni do spotkania

Międzynarodowe projekty badawczo-rozwojowe – Spotkanie ze szwedzkim klastrem IT

Zapraszamy przedsiębiorstwa z branży ICT zainteresowane udziałem w międzynarodowych projektach finansujących badania i rozwój na spotkanie „7. Program Ramowy – To się opłaca!” organizowane przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii.  Spotkanie odbędzie się 7 października o godzinach 8:30-13:00 w Willi Ogrody w Szczecinie. Rozmowy będą prowadzone w języku angielskim.

Będzie to niepowtarzalna okazja do konfrontacji własnych wyobrażeń o udziale w międzynarodowych projektach B+R finansowanych  z programów  ramowych,  ze  spostrzeżeniami  i doświadczeniami przedsiębiorstw, które w nich  już  uczestniczyły i składały wnioski. Przy  kawie, w rozmowie z zaproszonymi gośćmi przedstawicielami szwedzkiego klastra IT Öresund oraz firmy Precise Biometrics zajmującej się rozwiązaniami biometrycznymi, będzie można dowiedzieć się nie tylko, jak wygląda realizacja projektu, ale też jak się do niego przyłączyć i o czym pamiętać przygotowując wniosek.

Nie czekaj, wykorzystaj swój potencjał! Ty też możesz osiągnąć sukces w programach międzynarodowych! Przyjdź na spotkanie i poznaj doświadczenia zagranicznych firm z branży ICT. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację do 5 października 2010 r. na stronie internetowej. Ze względu na charakter spotkania  liczba miejsc jest ograniczona  do 20 osób.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, szkolenia i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa