Pozostało dni do spotkania

Agenda październikowego Netcampa

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie branży internetowej Netcamp, które odbędzie się w czwartek 14 października 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie. Gościem specjalnym będzie startup Zubibu – laureat nagrody publiczności konkursu Start with e-nnovation, który opowie o mobilnych sklepach internetowych.

Agenda spotkania:

1. Geolokalizacja online – Piotr Giniewski, Locatelo.com

Prezentacja będzie dotyczyła strony funkcjonalnej i sprzętowej systemu locatelo.com, który służy do geolokalizacji z wykorzystaniem lokalizatorów osobistych oraz aplikacji dla telefonów komórkowych.

2. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – Justyna Kokotowska, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Tematem prezentacji będą zasady udzielania wsparcia w ramach Działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”. Podczas spotkania zostaną omówione cele Działania 8.2, podmioty uprawnione do ubiegania się o dofinansowanie, typy projektów objęte dofinansowaniem, zasady udzielania dofinansowania oraz procedura aplikacyjna.

3. Mobilny sklep internetowy w 5 minut – Robert Janeczek, Zubibu.com

Zubibu zaprezentuje informacje na temat aktualnego stanu i kierunków rozwoju mobile commerce w Polsce i na świecie. Przedstawi też swój produkt pozwalający na szybkie uruchomienie mobilnego sklepu internetowego oraz opowie o doświadczeniach wyniesionych ze startu w konkursach startupów.

Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa uruchomiliśmy rejestrację na Goldenline oraz Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Jeśli chcesz być informowany o kolejnych spotkaniach zapisz się na nasz newsletter.

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , , , , Dodaj komentarz

Jeden Trackback

  1. […] unijnych dotacjach na projekty B2B, a nasz gość specjalny opowie o mobilnym e-commerce. Dokładna agenda oraz rejestracja na spotkanie Powiedz […]

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa