Pozostało dni do spotkania

Zostań Ambasadorem Biznesu

Ambasadorzy Biznesu to nowy projekt Fundacji Netcamp i AIP dla osób, które chcą rozwijać się poza studiami – uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach tematycznych, być najlepiej poinformowanymi ludźmi w swoim otoczeniu. To inicjatywa w której udział wziąć mogą tylko osoby posiadające wewnętrzną motywację do działania, myślący o własnym biznesie – teraz lub w przyszłości.

Kim jest Ambasador Biznesu?

Ambasador to osoba najlepiej poinformowana o wydarzeniach biznesowych w mieście, o Instytucjach Otoczenia Biznesu – Czy nazwy Netcamp, AIP, PFP, SPNT, RCIiTT, Technopark Pomerania są Ci znane? Nie? Z nami będziesz wiedział o co chodzi, wykaż się jedynie inicjatywą! wiedział o ciekawych szkoleniach, kursach, dotacjach unijnych i tym wszystkim co związane jest z własnym rozwojem i biznesem.

Jakie są zadania Ambasadora Biznesu?

Ambasador jako osoba dobrze poinformowana w jest w stanie pomóc innym lub skierować ich do odpowiedniej instytucji otoczenia biznesu. Ambasador będzie mógł również brać aktywny udział w wydarzeniach biznesowych – pomagać przy organizacji, lub wręcz je organizować. Najważniejszą rolą Ambasadora jest posiadanie wszystkich informacji o wydarzeniach biznesowych w Szczecinie.

Kogo reprezentuje Ambasador Biznesu?

Ambasador reprezentują Fundację Rozwoju Branży Internetowej “Netcamp” – organizatora największych w Polsce północno-zachodniej spotkań na temat zastosowań IT w biznesie oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości wspierające rozwój biznesu w jego początkowym stadium.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłać należy na adres ambasador@netcamp.net.pl w treści umieszczając informacje: dane kontaktowe, dlaczego chciałbym zostać Ambasadorem Biznesu? Co mnie zaciekawiło?, czym się zajmuję? Jeśli pracuję to gdzie i na jakim stanowisku. Jeśli jestem studentem to jakiego kierunku, na jakim roku i uczelni?

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, newsy i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa