Pozostało dni do spotkania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2010 w Szczecinie

W dniach 15-21 listopada 2010 r. odbędzie się po raz kolejny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Szczecinie. To ruch społeczny, który tworzą ludzie chcący kreować przedsiębiorcze społeczeństwo zarówno poprzez organizowanie przedsięwzięć promujących przedsiębiorczość, jak i osób w nich uczestniczących. Fundacja Netcamp w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uruchomiła projekt Ambasadorzy Biznesu oraz zaprasza na cykliczne spotkania dla przedsiębiorców z branży internetowej – najbliższe już 25 listopada.

Kalendarz imprez tworzących ŚTP jest bardzo ciekawy: od merytorycznych szkoleń i wykładów, poprzez konferencje i spotkania z przedsiębiorcami, po wystawy, przedstawienia i happeningi.  Chcemy aby w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości ludzie zauważyli korzyści płynące z bycia przedsiębiorczym, uwierzyli w siebie i swoje możliwości, jak również czuli, że społeczeństwo ich popiera, a ich pomysły zasługują na uwagę. Pełną agendę wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Szczecinie ramach można znaleźć na stronie http://przedsiebiorczosc.szczecin.pl/

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – którego celem którego jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, ich aktywnej postawy wobec życia i poczucia współodpowiedzialności za przyszłość świata, są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown oraz prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana – Carl Schramm. W ubiegłorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości wzięło udział 88 krajów w tym Polska.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, newsy, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa