Pozostało dni do spotkania

Zgłoś Netcampa do Aulera

Tylko do 15 kwietnia można zgłosić swoich kandydatów do nagród Aulery 2011. Pomożecie nam wygrać w tym roku nominując Netcampa? Przejrzyste statuetki trafią do startupów konsekwentnie i skutecznie rozwijających swój biznes oraz organizacji/osób wspierających rozwój przedsiębiorczości technologicznej. Internauci mogą zgłaszać swoich kandydatów na stronie www.auler.pl

Organizatorzy wybiorą też osobę, podmiot lub zjawisko aktywnie działające na rzecz polskiej przedsiębiorczości technologicznej. Netcamp już ponad 3 lata aktywnie działa na rzecz rozwoju branży internetowej oraz przedsiębiorczości co doceniło w tym roku Ministerstwo Gospodarki które nominowało nas do reprezentowania Polski w finale Europejskiej Nagrody Przedsiębiorczości.  Prosimy was o nominowanie Netcampa do Aulera 2011 :)

Podczas wyboru laureatów organizatorzy wezmą pod uwagę innowacyjność i przychody startupów, konsekwentny rozwój działalności, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, atrakcyjność wystąpień oraz zasługi dla promowania przedsiębiorczości.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa