Pozostało dni do spotkania

Konferencja Java4people 2011

Już 16 kwietnia br. odbędzie się  trzecia edycja konferencji dotyczącej języka Java – java4people. W tym roku będzie można posłuchać o alternatywnych językach na JVM tj. Scala, Clojure, Jython, JRuby jak i frameworkach, które je wykorzystują. Poza profesjonalistami z północnozachodniej Polski zaproszeni zostali też znani prelegenci z Warszawy, Wrocławia czy Gdańska.

Po konferencji odbędzie się spotkanie integracyjne dla uczestników. Udział w konferencji jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja  A każdy uczestnik otrzyma pełną, 4-miesięczną licencję JRebel! Nagrania z poprzedniejedycji konferencji dostępne są  na stronie parleys.com. Więcej informacji na stronie http://java4people.com

Organizatorem konferencji jest Szczecin JUG, czyli nieformalna grupa ukierunkowana na popularyzację oraz wymianę doświadczeń dotyczących języka programowania Java i języków opartych na JVM, jak i wielu frameworków i bibliotek napisanych w tych językach. Na spotkaniach JUG można posłuchać ciekawych prezentacji i podyskutować o technologi Java.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa