Pozostało dni do spotkania

Zapisz się na Startup Weekend Szczecin i wygraj wejściówkę na e-nnovation 2011

W dniach 10-11 października odbędzie się w Poznaniu konferencja „e-nnovation – more than experience”. Pojawią się na niej twórcy takich internetowych sukcesów jak LinkedIn, znane osoby z branży e-commerce, doświadczeni przedsiębiorcy, innowatorzy e-biznesu. Wśród osób które do 7 października zarejestrują się na Startup Weekend Szczecin wylosujemy wejściówkę na konferencje e-nnovation.

Uczestnicy e-nnovation będą mieli okazję poznać sekrety największych przedsięwzięć internetowych, które ukształtowały globalny rynek e-commerce. Gościem konferencji będzie m.in. Eric Ly – współzałożyciel LinkedIn, najpopularniejszego społecznościowego serwisu biznesowego skupiającego ponad 100 mln użytkowników na całym świecie, który ostatnio debiutował na nowojorskiej giełdzie.

W tym roku organizatorzy planują zaprosić jeszcze więcej przedstawicieli e-biznesu z różnych krajów, nie tylko europejskich. Oprócz obecności sław z czołówki światowego e-commerce, silnym akcentem będzie networking. E-nnovation w trakcie dwóch dni konferencji stanie się platformą wymiany opinii i doświadczeń. Dając tym samym okazję do zdobycia wiedzy, przyjrzenia się dobrym praktykom w branży e-commerce, a także nawiązania nowych kontaktów czy powstania wspólnych inicjatyw internetowych.

Konferencja kierowana jest do osób zajmujących się e-biznesem – przedstawicieli branży z Europy Środkowo-Wschodniej, właścicieli sklepów internetowych, dostawców rozwiązań i technologii wspierających e-commerce, początkujących e-przedsiębiorców, inwestorów, blogerów.  E-nnovation to także wartościowe spotkanie dla managerów odpowiedzialnych za rozwój i działalność firm w internecie, osób zajmujących się e-marketingiem i aktywnością w social media. Więcej informacji na stronie http://e-nnovation.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa