Pozostało dni do spotkania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – Zostań Ambasadorem Biznesu

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 14-20 listopada rusza jesienna rekrutacja do Ambasadorów Biznesu, projektu Fundacji Netcamp i AIP dla szczecińskich studentów, którzy chcą rozwijać się poza uczelnią. To program dla aktywnych i przedsiębiorczych osób które chcą być najlepiej poinformowanymi ludźmi w swoim otoczeniu.

Ambasadorzy Biznesu są najlepiej poinformowani o ciekawych wydarzeniach, które mają miejsce w Szczecinie oraz o organizacjach które wspierają przedsiębiorczość. To aktywni studenci, którzy chcą realizować nowe projekty lub wspierać istniejące swoimi umiejętnościami. W programie tym mogą wziąć udział osoby posiadające wewnętrzną motywację do działania lub myślące o własnym biznesie.

Chcemy aby w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości studenci zauważyli korzyści płynące z bycia aktywnym i przedsiębiorczym oraz rozwijali swoje kompetencje już od początku studiów. Mówi się że w Szczecinie nic się nie dzieje, Ambasadorzy Biznesu jako osoby najlepiej poinformowane będą walczyć z tymi mitem.

Ambasadorzy Bizesu wezmą udział w szkoleniach, warsztatach, branżowych spotkaniach, wydarzeniach biznesowych oraz będą wspierać lokalne inicjatywy pomagając w ich organizacji. Rolą Ambasadora Biznesu jest posiadanie informacji o najciekawszych wydarzeniach związanych z rozwojem osobistym i biznesem, interesujących projektach oraz szkoleniach w Szczecinie.

Zacznij działać i już dziś dołącz do Ambasadorów Biznesu. Więcej informacji na stronie AmbasadorzyBiznesu.pl

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – którego celem jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, ich aktywnej postawy wobec życia i poczucia współodpowiedzialności za przyszłość świata, są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown oraz prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana – Carl Schramm. W ubiegłorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości wzięło udział 115 krajów, a 10 milionów osób uczestniczyło w 37 tysiącach imprez na całym świecie.

Projekt Ambasadorów Biznesu koordynuje Fundacja Rozwoju Branży Internetowej “Netcamp” – wspierająca przedsiębiorczość technologiczną w regionie oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości pomagające w rozwoju biznesu w jego początkowym stadium rozwoju. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Szczecin.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, netcamp i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa