Pozostało dni do spotkania

Czerwcowy Netcamp o Facebook API, zarządzaniu wirtualnym zespołem i darmowej nauce języków w sieci

Już w czwartek 21 czerwca o godzinie 17:30 Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Mateusz Belattaf z Fanpointa wyjaśni jak wykorzystać Facebook API tworząc aplikację na tą platformę. Maciej Zagozda z Taskbeat opowie o zarządzaniu wirtualnym zespołem a Dmitrij Żatuchin z Edustation pokaże jak można uczyć się za darmo języków w sieci. 

Agenda:

1. API Facebooka – nowa walki sztuka – Mateusz Belattaf, Fanpoint

Mateusz opowie o przebojach developerów aplikacji na Facebooka z bugami i dokumentacją, bądź jej brakiem. Uprawnienia Aplikacji – czyli co tak naprawdę pozwalasz robić ze swoim profilem akceptując wykorzystywanie danych. Open Graph – dokąd to wszystko zmierza?

2. Zarządzanie i motywowanie rozproszonego zespołu – Maciej Zagozda, Taskbeat

Jak zarządzać zdalnymi współpracownikami, tips&tricks oraz  case study dotychczas realizowanych projektów

3. Edustation.me – darmowa nauka języków obcych w sieci bez haczyków – Dmitrij Żatuchin, Edustation.me

W marcu 2011 we Wrocławiu wystartował serwis Edustation.pl umożliwiający naukę jezyków obcych za darmo. Dzisiaj działa już wersja rosyjska i hiszpańska, a użytkownicy z całego świata zaczynają dołączać do międzynarodowej społeczności. Podczas prezentacji Dmitrij przedstawi historię powstania, uruchomienia, rozwoju serwisu oraz rady dla startujących na rynku rosyjskim.

Spotkanie odbędzie się w nowym lokalu Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Planujemy też transmisje online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy pizzy lub wspólne obejrzenie meczu EURO 2012. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do  wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

A w piątek 22 czerwca w godz 10-13 zapraszamy na szkolenie z wykorzystania aplikacji na Facebooku do promocji firmy.

Rejestracja

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności, Następne spotkanie i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa