Pozostało dni do spotkania

5. urodziny Netcampa o trendach i przyszłości internetu

Fundacja Netcamp zaprasza na 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Już 13 grudnia o godzinie 17:00 (5 PM) będzie można poznać aktualne trendy oraz posłuchać jak będzie wyglądać przyszłość internetu. 

Wśród prelegentów grudniowego Netcampa znajdują się m.in. Michał Brański, jeden z twórców portalu o2.pl i popularnego Pudelka, Karol Wnukiewicz z Brand24 znany też z przeboju Bitsy Boys “Internety robie” oraz Paweł Czerski współzałożyciel Filmaster.TV. Z kolei Dariusz Gunia z BLstream pokaże trendy na rynku moblinym a Maciej Kuźniar z Oktawave opowie o przyszłości cloud computingu. Tematyka prezentacji będzie dotyczyć m.in. e-commerce i reklamy w internecie, social media, cloud computing, technologii mobilnych czy social TV.

Netcamp już od 5 lat inspiruje rozwój branży IT w regionie. Dlatego podczas urodzinowego spotkania inspirujący prelegenci opowiedzą o trendach, które zmieniły internet w ostatnich latach, pokażemy też jak może wyglądać przyszłość cyfrowego świata za 5 lat. Warto dodać że na ostatnich urodzinach Netcampa prelegentami byli Paweł Tkaczyk, Piotr „Niebezpiecznik” Konieczny oraz Kamil „Mobilny” Brzeziński. A ponad 120 osób świetnie się bawiło :)

Piąte urodziny inspirujących spotkań IT będziemy świętowali w szczecińskim Multikinie. To będzie wyjątkowe wydarzenie w którym udział weźmie branża IT w regionie. Dla osób które nie będą mogły przyjechać do Szczecina planujemy też transmisje online z wydarzenia. A po prezentacjach zapraszamy wszystkich uczestników do gry w kręgle oraz na branżowe rozmowy podczas afterparty. Pierwszymi partnerami urodzinowego Netcampa zostali Technopark Pomerania w ramach projektu ICT Lab-Market, Blstream, Lemon Demon, Oktawave i Consileon. Chcesz do nich dołączyć? Napisz na kontakt@netcamp.pl).

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do  wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, Następne spotkanie i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa