Pozostało dni do spotkania

Wiosenna promocja GeekySports – Zagraj za pół ceny dzięki BLStream

Rusz się od komputera to hasło którym Netcamp zachęca szczecińskich informatyków do uprawiania sportu. Każdy geek może wspólnie ze znajomymi z branży IT zagrać w piłkę nożną lub ping ponga. Podczas aktywnej integracji na GeekySports można poznać też nowe osoby i porozmawiać na temat nowych technologii. Planujemy też wprowadzenie kolejnych dyscyplin w zależności od zainteresowania graczy.

Naszą  inicjatywę doceniła firma BLStream, która postanowiła wesprzeć integrację branży IT przez sport. Dzięki temu możemy zaoferować wam 50% zniżki na grę! Aby zagrać za pół ceny, wystarczy wygenerować specjalny jednorazowy kod. Warto przy okazji zapoznać się z możliwościami pracy dla BLStream. Aktualnie są to oferty dla programistów mobilnych, Java, webdeveloperów oraz project managerów.

W każdy czwartek istnieje możliwość gry w:

* Piłka nożna
* Ping pong

Rejestracja możliwa przez stronę geekysports.pl.
Chciałbyś zagrać w coś innego? Powiedz nam o tym!

Jak otrzymać 50% rabat na grę?

Zobacz wybrane oferty pracy:

UX Visual Designer
* JEE Software Engineer
* Android Software Engineer
* iPhone  Software Engineer

Zainteresowało Cię jakieś stanowisko? Masz pytania? W sprawie ofert pracy pisz do Kamili. Nie znalazłeś nic dla siebie? Zobacz pozostałe oferty i opisy na blstream.com/careers.html.

Zapoznałeś się już z ofertami pracy? Teraz możesz wygenerować swój kod i grać za pół ceny! :) Podziel się linkiem do tej strony ze znajomymi na Facebooku i zagrajcie razem!

Kod jest aktywny tylko dla jednej gry. Jeśli będziesz chciał ponownie uczestniczyć w promocji – musisz wygenerować nowy kod.

Głodny wiedzy?

Kariera w BLStream

BLStream zachęca pracowników do wnoszenia i realizacji własnych pomysłów. Każdy z nich może mieć wpływ na sposób, w jaki działa firma. Za jej sukcesem stoi zespół pasjonatów technologii, otwartych na wyzwania, ceniących sobie pracę w otwartym zespole. W BLStream będziesz mieć możliwość pracy z prawdziwymi profesjonalistami, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli jesteś gotów zbadać swoje granice i zobaczyć, jak szybko Twój talent może się rozwinąć- zobacz jakie wyzwania może zaproponować Ci BLStream.

BLStream

BLStream specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach mobilnych i webowych. Od 1999 r. jest zaufanym partnerem wiodących firm w sektorze komunikacji, technologii i rozrywki a stworzene przez niego aplikacje działają na ponad 100 milionach urządzeń przenośnych na całym świecie. Biura firmy mieszczą się w Szczecinie i Wrocławiu oraz biura o charakterze handlowym w Helsinkach (Finlandia) oraz w Cupertino (w Stanach Zjednoczonych).

Rozwój

W BLStream znajdziesz wachlarz możliwości do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności: szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, kursy, certyfikaty, konferencje krajowe i zagraniczne. Firma pracuje w kulturze coachingu, w której każdy pracownik wspierany jest w odkrywaniu i rozwijaniu swoich zdolności.

Projekty

Będziesz mógł poznać wszystkie obszary tworzenia i rozwijania oprogramowania w ambitnych i innowacyjnych projektach realizowanych w różnych technologiach dla klientów międzynarodowych. Poznasz metodykę Scrum oraz Agile.  http://www.blstream.com/our-work.html

Lista wszystkich otwartych stanowisk: 

UX Visual Designer
Android Software Engineer
iPhone  Software Engineer
JEE Software Engineer
QA Engineer
Front-End Developer
WP8 Software Engineer
Technical Project Leader (MS Technologies)
Technical Project Leader (Android)
Technical Project Leader (JEE)

 

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa