Pozostało dni do spotkania

Projektowanie, wdrożenie i promocja aplikacji dla iPhone

Autor < Michał Górski >
12345 (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
W prezentacji zostaną poruszone zagadnienia związane z budowaniem aplikacji mobilnej dla AppStore, architektura aplikacji korzystającej z sieci, narzędzia, promocja, modele sprzedaży.


Prelegent

Michał Górski – Kojarzony z serwisem dla podróżujących komunikacją publiczną – stopango.com (współfinansowany z POIG 8.1), aktualnie prezes zarządu – odpowiedzialny za utrzymanie, rozwój serwisu i sprzedaż. Programista, project manager, przedsiębiorca, społecznik (instruktor harcerski). Posiada bogate doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu aplikacjami internetowymi oraz mobilnymi. Już w wieku kilkunastu lat tworzył duże systemy informatyczne dla organizacji pozarządowych. Brał udział przy powstawaniu kilku dużych serwisów – w tym dla systemu elektronicznego księgowania. Posiada doświadczenie z wprowadzaniem e-usług na telefony komórkowe (szczególnie AppStore). Na co dzień pracuje z kilkuosobowym zespołem.

Prezentacja

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp Mobile 19.04.2013, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa