Pozostało dni do spotkania

Jak zdobyć 2 mln na rozwój mobile taxi w Polsce?

Autor < Tomasz Popów >
12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Podczas prezentacji zostanie zaprezentowany business case Taxi5. Jak w ciągu 6 miesięcy wymyślić aplikację mobilną, zbudować prototyp i pozyskać 2 mln zł inwestycji.


Prelegent

Z wykształcenia matematyk (Matematyka Informatyczna, wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska). Z zamiłowania praktyk, realista, entuzjasta technologii. Podczas studiów zdobywał doświadczenie w firmach wytwarzających oprogramowanie na telefony komórkowe (Londyn, Warszawa).

Pierwsza spółka XOFTO z branży mobile wytwarzała gry na telefony komórkowe ze znanymi postaciami z kreskówek (Włatcy Móch, Jeż Jerzy, Kartony 4FUN TV). Po 12 miesiącach działania została sprzedana w całości spółce notowanej na warszawskim rynku New Connect. Druga spółka Sky Storage (skystorage.pl) z branży Cloud Computing (chmura danych) została powołana wraz z wiodącym funduszem Venture Capital – Trinity SA. W II kwartale 2011 roku uruchomiona została usługa storino.pl do współdzielenia, synchronizacji, archiwizacji danych. Spółka aktualnie znajduje się w fazie dynamicznego wzrostu. W najbliższym czasie spółka będzie notowana na rynku New Connect.

KMP Group powstała z myślą o integracji obsługi firm z sektora MŚP z zakresu wytwarzania oprogramowania (web + mobile). Taxi5.pl – usługa do zamawiania taksówek on-line. Największa inwestycja mobile w Polsce w 2012 roku (2 mln+). Inwestuje w nowe technologie przede wszystkim z branży mobile. Doradza kilku spółkom z sektora TELCO wiodącym funduszom Venture Capital w zakresie optymalizacji modeli biznesowych i adaptacji technologii do sprostania wymaganiom wybranego modelu biznesowego.

Prezentacja

Wideo

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp Mobile 19.04.2013, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

  • Programiści dla Szczecina

  • Praca IT w Szczecinie

  • Główny Partner

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa