Pozostało dni do spotkania

Netcamp o aplikacjach mobilnych już 19 kwietnia

Już w piątek 19 kwietnia o godz. 18 zapraszamy na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Najpierw Edukoala opowie jak rozwijać mobilny startup bez modelu biznesowego. Następnie Stopango pokaże jak zbudować i wypromować globalną aplikację na iOS.  Appchance wyjaśni czym jest mobile growth hacking, a na koniec Taxi5 przedstawi case study jak w pół roku stworzyć mobilną aplikację i pozyskać dużego inwestora.

1. Jak stworzyć aplikację mobilną która nie zarabia i zdobyć inwestora, lekcje z Doliny Krzemowej – Michał Karmiński, Edukoala

Michał opowie o rozwoju projektu EduKoala, mobilnej aplikacji wspomagającej naukę języków obcych. Podzieli się doświadczeniami zdobytymi podczas konkursu Startup Weekend oraz programu akceleracyjnego Startup Sauna. Opowie o wpływie SeedCampa, Pioneers Festival oraz TechCrunch Disrupt SF na obecny kształt aplikacji. W szczególności skupi się na tym jak obecnie wygląda promocja gier mobilnych, dlaczego EduKoala nie poszukuje aktywnie sposobu na monetyzację i jaki miał na to wpływ miesięczny pobyt w Dolinie Krzemowej.

2. Projektowanie, wdrożenie i promocja aplikacji dla iPhone – Michał Górski, Stopango.com

W prezentacji zostaną poruszone zagadnienia związane z budowaniem aplikacji mobilnych dla iOS, architekturą aplikacji sieciowych, narzędzia, promocja, modele sprzedaży.

3.  Jak zdobyć 2 mln na rozwój mobile taxi w Polsce?  – Tomasz Popów, Taxi5

Podczas prezentacji zostanie zaprezentowany business case Taxi5.  Tomek zdradzi jak w ciągu 6 miesięcy wymyślić aplikację mobilną, zbudować prototyp i pozyskać 2 mln zł inwestycji.

4. Growth Hacking. Jak pozyskać i zatrzymać użytkowników aplikacji mobilnej. – Miłosz Wójcik, Appchance 

Budowanie wzrostu liczby użytkowników jest niezwykle ważne, jednak bardzo często bywa tak, że im wyżej się wejdzie, z tym większej wysokości się spadnie. Szybki przyrost użytkowników bez przemyślanych działań mających na celu zachęcenie ich do powrotu do aplikacji – często są to działania podjęte już na etapie jej tworzenia – może skończyć się bolesną klęską.

W sobotę planowane jest szkolenie dla osób zajmujących się tworzeniem aplikacji mobilnych. Więcej szczegółów już wkrótce na naszej stronie.

Chcemy podnosić dla was jakość spotkań, dlatego wprowadziliśmy wejściówkę wspierającą. Jeżeli doceniasz wartość jaką daje Ci udział w Netcampie to wesprzyj działalność statutową naszej Fundacji przekazując darowiznę. Dzięki Tobie będziemy mogli rozwijać Netcampa aby kolejne spotkania były jeszcze lepsze :)

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie The Liquid (ul. Bohaterów Warszawy 34/35). Planujemy też transmisje online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na pizze i branżowe rozmowy przy piwie. Sponsorem główny wydarzenia jest firma Byss Mobile. Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin a partnerem Technopark Pomerania.

Aby wziąć udział w spotkaniu Netcamp wymagana jest rejestracja . Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa