Pozostało dni do spotkania

X BOSS Festiwal – Szkolenia biznesowe dla studentów

Nadchodzi X szczecińska edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Już 15-23 kwietnia w największych szczecińskich uczelni odbędą się bezpłatne warsztaty, szkolenia oraz spotkania inspirujące skierowane do studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców. Tegoroczny BOSS Festiwal to 7 dni wypełnionych szkoleniami, wykładami oraz case studies w czterech modułach:

  • Manager 2.0 – inspirujące spotkania z ludźmi doświadczonymi na stanowiskach zarządczych oraz młodymi przedsiebiorcami, którzy odnieśli sukces na stanowisku managerskim. W ramach modułu odbęda sie warsztaty z certykowanymi Project Managerami, którzy poprowadza uczestników przez zakamarki profesjonalnego zarządzania projektami.
  • Coaching & Human Resources – cieszące się rokrocznie niesłabnącym zainteresowaniem szkolenia i warsztaty m.in. z autoprezentacji, zarządzania czasem, szybkiego czytania, komunikacji i radzenia sobie ze stresem. Inspirować i motywować do działania będa znane osobistości ze świata biznesu.
  • PR&Marketing –  Warsztaty na temat marketingu w Internecie i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych. Spotkania z blogerami oraz przedstawicielami największych polskich agencji reklamowych, interaktywnych i social media.
  • Biznes&Start-up – spotkania z przedsiębiorcami, inwestorami i freelancerami. Szkolenia w ramach tego modułu będą kłaść nacisk na umiejętności takie jak skuteczne negocjacje i techniki sprzedaży. Poruszone zostaną zagadnienia takie jak: e-biznes, start-up, zakładanie własnej działalności.

Co roku BOSS Festiwal to  możliwość zetknięcia się dwóch światów – studenckiego i biznesowego. Kontakt  z praktykami  pozwala młodym spojrzeć na  a rynek pracy z nowej perspektywy i uzupełnić wiedzę, której nie zapewniły im studia wyższe.

W tym roku wśród prelegentów nie zabraknie managerów, przedsiębiorców, prezesów oraz ludzi nauki. Będą szanse do zadawania pytań i nawiązywania kontaktów networkingowych. Tegoroczna edycja będzie dla wszystkich uczestników potężną dawką inspiracji i motywacją do inwestowania w swoją przyszłość.

BOSS Festiwal to wydarzenie niekomercyjne i największe przedsięwzięcie Studenckiego Forum Business Centre Club.  W tym roku zagości w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Przyjdź na BOSS Festiwal 15-23 kwietnia 2013 w Szczecinie! Więcej informacji i rejestracja na szkolenia na stronie http://szczecin.festiwalboss.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa