Pozostało dni do spotkania

Darmowy kurs angielskiego dla kobiet z branży IT

Prezentacja działalności firmy, prowadzenie negocjacji i spotkań biznesowych czy swobodne komunikowanie się w międzynarodowym środowisku – to tylko niektóre umiejętności, jakie mogą zdobyć kobiety z branży informatycznej. I to w języku angielskim! Dzięki bezpłatnemu szkoleniu menedżerki, pracownice oraz przedstawicielki kadry zarządzającej firm informatycznych mogą podnieść swoje kompetencje oraz zwiększyć szansę na zawodowy awans. Organizatorem kursu jest Technopark Pomerania.

Bezpłatny kurs języka angielskiego dla kobiet z branży ICT obejmować będzie zagadnienia związane m.in. z prezentacją własnej firmy, produktu lub usługi, różnymi aspektami działalności biznesowej (np. marketing, sprzedaż, finanse), opisywaniem trendów ekonomicznych i społecznych, analizowaniem silnych i słabych stron własnego biznesu czy porównywaniem zasad działalności firm i ekonomii w różnych krajach.

Szkolenie prowadzone będzie w formie interaktywnych zajęć, na które składać się będą studia przypadków, gry z podziałem na role (role-play), prezentacje i symulacje czy ćwiczenia mające na celu rozwiązywanie konkretnych problemów biznesowych. W ramach kursu prowadzone będą także zajęcia praktyczne zawierające elementy strategii komunikowania się oraz poprawiające wymowę i intonację. Postępy uczestniczek sprawdzane będą przy użyciu metody video, która umożliwi dokonanie indywidualnej oceny i zasugerowanie zmian. Wszystkie uczestniczki dostaną również podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Bezpłatny kurs biznesowego angielskiego skierowany jest do przedstawicielek kadry zarządzającej, menedżerek i pracownic firm informatycznych z województwa zachodniopomorskiego. Szkolenie realizowane jest w cyklu tygodniowym (poza godzinami pracy) – 2h w tygodniu przez 15 tygodni. Pierwsza grupa kobiet przeszkolona zostanie w okresie od kwietnia do lipca, druga w okresie wrzesień-listopad 2013 r. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.technopark-pomerania.pl/pl/sim.

Kurs jest organizowany przez Technopark Pomerania w ramach projektu „Specjalistyczne i menedżerskie szkolenia IT dla firm Stowarzyszenia Klaster ICT Pomorze Zachodnie i kooperujących”. Inicjatywa obejmuje także inne szkolenia dla specjalistów IT z zakresu: programowania w języku SQL, (Programowania w języku .NET wraz z certyfikatem Microsoft, Baz danych MS SQL Server, Baz danych Oracle wraz z certyfikacją czy Zarządzania projektami wg metodyki PMBoK Guide. Szczegółowe informacje o wszystkich szkoleniach: www.technopark-pomerania.pl/pl/sim.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, szkolenia i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa