Pozostało dni do spotkania

iBeacons czyli Internet of Things w praktyce

Autor < Marcin Klimek > < Paweł Sołyga >
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Internet of Things powoli staje się rzeczywistością. Duży wpływ na jego rozwój ma technologia iBeacon. W prezentacji przybliżymy koncepcję Internetu Rzeczy, omówimy zasadę funkcjonowania, możliwości i zastosowania technologii iBeacon. Zademonstrujemy też działanie iBeaconów w praktyce.


Prelegent

 

Marcin jest fanem platform mobilnych oraz idei Internet of Things. Od ponad 10 lat pracuje w branży IT  i posiada duże doświadczenie w technologiach web/mobile m.in. Adobe Flash Platform oraz Apple iOS. Zajmował się zarówno produkcją oprogramowania jak i kierowaniem zespołem czy pracą z klientem. Jego duch przedsiębiorczości i skupienie na produkcie pozwoliło mu na pracę z najlepszymi zespołami przy wyjątkowych projektach. Aktualnie pracuje jako Senior iOS Engineer w Estimote – polskim startupie z międzynarodowymi sukcesami na rynku Internet of Things.

pawel-solyga

Paweł jest założycielem studia Tooploox tworzącego aplikacje mobilne oraz współtworzył Natural User Interface Group. Wcześniej pracował dla Google Open Source Programs Office, Gadu-Gadu, NUITeq  i ponad 2 lata kierował rozwojem aplikacji iOS w Grupie Allegro. Kocha prostotę, świetny design i tworzenie doskonałych produktów.

 

Wideo

 

Ten wpis umieszczono w kategorii 6. urodziny Netcampa o druku 3D, Bitcoinie i mobile Internet of Things, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa