Pozostało dni do spotkania

Zobacz inspirujące kobiety z Doliny Krzemowej na TEDxSzczecinWomen

Już 7 grudnia odbędzie się TEDxSzczecinWomen podczas którego będzie można zobaczyć inspirujące prezentacje kobiet z TEDWomen2013 w San Francisco. Wśród nich będzie m.in. Sheryl Sandberg – szefowa Facebooka, zaliczona do setki najbardziej wpływowych ludzi 2012 roku magazynu Time.

Tematyka TEDWomen2013 będzie dotyczyła innowacji we wszystkich jej formach. Nie tylko tych dotyczących technologii ale również walki z ubóstwem, przywództwem czy nowymi formami muzyki i sztuki. Wyjątkowi mówcy opowiedzą o tym co wpływa na innowacje, jak nowe technologie będą kształtowały nasz świat i czy wynalazki pomagają nam żyć lepiej i dłużej.

Tego dnia Szczecin stanie się jednym z 220 miast na świecie gdzie uczestnicy będą dyskutowali na temat innowacji oraz roli kobiet w dzisiejszym świecie. Hasłem przewodnim konferencji TEDWomen jest w tym roku „Invented Here” a dzięki TEDxSzczecinWomen będzie można zobaczyć dwie inspirujące sesje tematyczne:

  • To Be is to Do
  • Wisdom begins with wonder

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wymagana jest rejestracja na stronie http://live.tedxszczecin.com. Wszystkie transmitowane wystąpienia będą w języku angielskim. TEDxSzczecinWomen odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 17 w klubie Elefunk (Pl. Żołnierza Polskiego 2).

W związku z planami organizacji konferencji TEDxSzczecin2014 z udziałem lokalnych prelegentów Fundacja Netcamp poszukuje  też kreatywnych wolontariuszy do współpracy przy tym inspirującym wydarzeniu.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa