Pozostało dni do spotkania

Hackerpace Kids – technologiczne warsztaty dla dzieci

Fundacja Netcamp wraz z Fundacją Aegis oraz Hackerspace Szczecin  zapraszają do udziału w Hackerspace Kids – pilotażowych warsztatach technologicznych dla dzieci. Podczas zbliżających się ferii zimowych planowany jest cykl 6 zajęć dla grupy dzieci, podczas których będą miały okazję rozpocząć swoją przygodę z programowaniem i elektroniką.

Zajęcia będą prowadzone przez osoby doświadczone w technologiach Arduino i Scratch (Roman Zając z firmy LepszyProjekt oraz Sebastian Szczepański z Fundacji Rozwoju Branży Internetowej Netcamp). Zajęcia będą miały charakter odpłatny – 180,00 zł za 6 spotkań. Wszelkie przychody zostaną przeznaczone na zakup kolejnych urządzeń, tak aby po zakończeniu pilotażu spotkania przerodziły się w cykliczny projekt edukacyjny. Konkretne terminy spotkań zostaną ustalone z osobami, których dzieci będą uczestniczyły w zajęciach.

Zapraszamy do zgłoszeń na stronie kids.hackerspace.szczecin.pl (dzieci w wieku 8-14 lat), na której znajduje się formularz zgłoszeniowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza również te osoby, które byłyby zainteresowane udziałem dzieci w warsztatach w późniejszym terminie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, szkolenia i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

  • Programiści dla Szczecina

  • Praca IT w Szczecinie

  • Główny Partner

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa