Pozostało dni do spotkania

Bezpłatne szkolenia z projektowania stron www i programowania w PHP Zend Framework w Szczecinie

Jeszcze tylko do czerwca 2014 r. można skorzystać z finansowanych z UE szkoleń z zakresu Zend Framework, PHP (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz szkolenia z podstaw tworzenia stron www (HTML5, JS, CSS). Jest to dobra okazja, aby bez ponoszenia kosztów skorzystać z autoryzowanych szkoleń IT i podnieść swoje kompetencje.

W ramach projektu zaplanowane zostały specjalistyczne szkolenia:

 • CIW – Certified Internet Webmaster – grupa autoryzowanych szkoleń z zakresu projektowania, programowania i wdrażania stron www. Na kursach nauczysz się lub rozwiniesz (w zależności od wybranego kursu) m.in. takich języków programowania i narzędzi jak HTML5, CSS, XHTML, JavaScript, DHTML. Kursy są dostępne w różnych poziomach zaawansowania:
  • Site Development Associate – wprowadza do podstawowych zagadnień z zakresu tworzenia i rozwijania stron internetowych w oparciu o język programowania HTML oraz CSS
  • Internet Business Associate – kurs m.in. zapoznaje z metodami uzyskiwania połączeń internetowych, protokołami internetowymi, usługą DNS oraz pracą w chmurze. Szkolenie omawia również takie zagadnienia jak ochrona danych osobowych i prywatności w sieci.
  • Web Design Specialist – kurs uczy jak projektować i publikować strony w sieci Internet. Na szkoleniu użytkownik uczy się sposobu projektowania oraz rozwoju projektów internetowych za pomocą takich narzędzi jak z HTML, CSS, XHTML i JavaScript
 • Zend Technologies – dostępne szkolenia są kursami autoryzowanymi prze Zend Technologies oraz opierają się o najnowszą wersję PHP 5.5:
  • PHP Foundations & Higher Structures – szkolenie zwiększa umiejętności programowania w języku PHP w środowisku ZEND STUDIO IDE.
  • Zend Framework Fundamentals & Advanced – ten kurs przeznaczony jest dla doświadczonych programistów PHP. Uczy on jak łączyć założenia i elementy strukturalne Zend Framework, aby w pełni wykorzystać moc tego zestawu oprogramowania dla aplikacji pisanych w PHP 5.5. Druga część szkolenia – Advanced – uczy, jak stosować najlepsze praktyki podczas tworzenia i konfigurowania skalowalnych, interaktywnych i wydajnych aplikacji.

Już teraz warto zarezerwować miejsca na wybrany kurs, ponieważ projekt trwa tylko do czerwca 2014, a miejsc systematycznie ubywa.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń, projektu oraz rekrutacji dostępna są stronie www.EFSszczecin.pl

Projekt „Wzrost konkurencyjności MMP poprzez handel internetowy” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Logo_PO_KL_mini

logoUE-EFS

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, szkolenia i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa