Pozostało dni do spotkania

Potencjał API w e-commerce

Autor < Przemek Basiak >
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Prezentacji pokaże jak API podnosi wartość usługi, która je udostępnia a często jest niezbędne do jego istnienia, zwłaszcza w e-commerce. Zobaczymy też jak można wykorzystać API do rozwijania i tworzenia własnych produktów. Przemek udowodni że API nie jest takie straszne jak je malują :)


Prelegent
Przez 12 lat budował i zarządzał portalem filmowym Stopklatka.pl, od 2 lat w firmie IAI S.A. nadzoruję realizowane projekty E-commerce. Mentor StartupWeekend Szczecin. Od kiedy pamięta fascynują go nowe technologie i zmiany jakie wnoszą do życia codziennego. Dzisiaj szczególną uwagę kieruje na wszystko co mobilne i łączy się ze sobą za pomocą sieci, czyli to co jest obecnie w obszarach mobile, smart, wereable devices, czy internet of things. Ceni sobie szczególnie produkty i przedsięwzięcia, które tworzone są po to, żeby ułatwiać i upraszczać życie. Nieprzerwanie przygląda się wszelkiej maści przedsięwzięciom startupowym, starając się w nich dojrzeć to coś.

Wideo

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp e-commerce 27.02.2014 - API, domeny i marketing automation, Spotkania i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

  • Programiści dla Szczecina

  • Praca IT w Szczecinie

  • Główny Partner

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa