Pozostało dni do spotkania

Netcamp e-commerce już 27 lutego

Już w czwartek 27 lutego o godz. 18 Fundacja Netcamp zaprasza na pierwsze w tym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie, którego tematem będzie e-commercePokażemy jak wykorzystać potencjał API przy rozwijaniu własnych usług. Wyjaśnimy jak chronić swoją markę w sieci i odzyskać domenę internetową. A na koniec  opowiemy jak w praktyce wdrożyć marketing automation na przykładzie ciekawych case studies.

1. Potencjał API w e-commerce – Przemek Basiak, IAI

Prezentacji pokaże jak API podnosi wartość usługi, która je udostępnia a często jest niezbędne do jego istnienia, zwłaszcza w e-commerce. Zobaczymy też jak można wykorzystać API do rozwijania i tworzenia własnych produktów. Przemek udowodni że API nie jest takie straszne jak je malują :)

2. Jak odzyskać domenę i chronić markę w e-biznesie – Rafał Malujda

Nazwa domeny internetowej, będąca nazwą firmy lub produktu, ma kluczowe znaczenie w e-biznesie. Od strony technicznej łatwo ją zarejestrować, jednak wiele wysiłku należy włożyć aby ją odzyskać lub obronić się przed jej przejęciem. Nie można zapomnieć także o tym, że nazwa domeny funkcjonuje obok innych form zabezpieczenia nazw, współtworząc szerszy system prawnej ochrony. Rafał opowie o procedurach w zakresie sporów domenowych oraz o innych formach prawnych zabezpieczenia nazwy firmy i produktu w e-biznesie.

3. Marketing Automation w praktyce – jak zacząć i czego się spodziewać? – Tomasz Kryk, Sendingo/Divante

 Marketing Automation to ostatnio bardzo modny trend w działaniach email marketingowych, warto jednak zastanowić się kiedy warto zainwestować w działania MA i od których zacząć. Tomek pokaże w prezentacji ciekawe przykłady i wybrane case studies.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w nowym miejscu klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś . Planujemy tez transmisję online na naszym kanale YouTube :) Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa