Pozostało dni do spotkania

Jak inteligentny system nawigacji wykorzystuje dane o ruchu drogowym?

Autor < Maciej Chmielowski >
12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Inteligentne systemy nawigacyjne wykorzystują informacje o ruchu drogowym, wizualizują je na mapie i potrafią korygować trasy tak aby dotrzeć szybko do celu. Jak takie dane docierają do systemów nawigacyjnych? Skąd pochodzą? Jakie możliwości daje nam gromadzenie takich informacji?


Prelegent  

Doświadczony inżynier z pasją tworzący oprogramowanie dla sektora automotive. Już od ponad 7 lat uczestniczy w rozwoju szeroko pojętych systemów in-vehicle infotainment dla wiodących producentów z branży, pracując nad oprogramowaniem wykorzystującym między innymi możliwości analogowych i satelitarnych systemów radiowych. Aktualnie zaangażowany w rozwój zaawansowanego systemu nawigacyjngeo o liczącej się pozycji na rynku. Szczególnie zainteresowany technikam projektowania oprogramowania, w swojej codziennej pracy poszukuje skutecznych form i wzorców pozwalających na optymalizację czasu wytwarzania oraz łatwe utrzymanie końcowego produktu.

Wideo 

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp mobile 25.09.2014, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa