Pozostało dni do spotkania

M-commerce czyli e-handel na sterydach

Autor < Rafał Malujda >
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Są jeszcze tacy, którzy nie robią aplikacji mobilnych dla swoich produktów, którzy tworzą wersję serwisową swojej apki. Sklepy z apkami, mobilne portfele i kupony, regulaminy i umowy, płatności NFC, usługi bill-to-mobile, prywatność, mobile a cloud, odpowiedzialność za błędy funkcjonowania i błędne transfery.


Prelegent 

Rafał Malujda – radca prawny, prowadzi kancelarię radcy prawnego w Technoparku Pomerania w Szczecinie, specjalista z zakresu prawa nowych technologii i własności intelektualnej oraz prawa morskiego. Doradza startupom i inwestorom przy wejściach kapitałowych i przekształceniach, w wymiarze krajowym i międzynarodowym. Ekspert m.in. w projekcie Jaspers – Legal support in implementation activities for ERDF R&D projects in Poland, członek międzynarodowej grupy ekspertów prawnych zajmującej się zagadnieniami open source – FSFE Legal The Freedom Task Force. Zabezpiecza prawnie wejście produktów i usług na rynek e-commerce.

Wideo

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp mobile 25.09.2014, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa