Pozostało dni do spotkania

Wrześniowy Netcamp mobile

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 25 września o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem tematem będą technologie mobilne. Opowiemy o skalowalności i optymalizacji aplikacji oraz pokażemy jak działają inteligentne systemy nawigacji. 

1. Jak obsłużyć 100 tys. użytkowników? Skalowalność i optymalizacja rozwiązań serwerowych – Piotr Górzyński, REC Global

Z jakimi problemami zmagają się programiści rozwiązań serwerowych obsługujących m.in. aplikacje mobilne? Czym właściwie jest skalowalność? I jakie niesie za sobą koszty? Gdzie szukać sposobów na poprawę wydajności i ile można zyskać na optymalizacji po stronie serwera i klienta?

2. Jak inteligentny system nawigacji wykorzystuje dane o ruchu drogowym? – Maciej Chmielowski, Mobica

Wykorzystanie informacji o ruchu drogowym we współczesnych inteligentnych systemach nawigacyjnych staje się standardem. Oprócz wizualizacji takich danych na mapie systemy te potrafią również korygować trasy tak by prowadzić użytkowników do celu w optymalnym czasie. W jaki sposób takie dane docierają do systemów nawigacyjnych? Skąd pochodzą? Jakie inne możliwości daje nam gromadzenie takich informacji? 

3. M-commerce czyli e-handel na sterydach – Rafał Malujda

Są jeszcze tacy, którzy nie robią aplikacji mobilnych dla swoich produktów, są jeszcze tacy, którzy tworzą wersję serwisową swojej aplikacje. Sklepy jak Appstore czy Google Play, mobilne portfele i kupony, regulaminy i zawarcie umowy, płatności NFC, usługi bill-to-mobile, prywatność, mobile a cloud, odpowiedzialność za błędy funkcjonowania i błędne transfery. Zaczniemy od płatności.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym sponsorem spotkania jest firma REC Global, partnerem została Mobica a mecenasem jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś . Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube :) Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa