Pozostało dni do spotkania

Poznaj rynki IT na 7. urodzinach Netcampa

Już 27. listopada branża IT weźmie udział w 7 urodzinach spotkań Netcamp. To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi ponad 200 osób tworzących i wykorzystujących nowe technologie, którzy będą rozmawiali o kierunkach rozwoju rynków IT.

W tym roku tematem przewodnim będą rynki – rozrywki (Indie Games, Virtual Reality), e-commerce oraz przestępczości w internecie. W prezentacjach uczestnicy znajdą odpowiedzi na pytania: kto dziś jest kluczowym graczem na danym rynku, czego na nim brakuje, jakie są szanse żeby odnieść na nim sukces oraz jaka jest przyszłość danego rynku?

Agenda:

  • Development w ręce ludu, czyli wielki powrót twórców niezależnych w czasach wielkich koncernów – Jakub Wójcik, 1ndie World
  • Wirtualna rzeczywistość i Oculus Rift – Paweł Surgiel, VIZAO
  • Jak będzie wyglądać przyszłość e-commerce za kolejne 15 lat? – Paweł Fornalski, IAI S.A.
  • Czarny rynek przestępczości internetowej – Alex Urbanowicz, CERT Polska

 

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Kto ma szanse zaistnieć na rynku  indie games i czego na nim dzisiaj brakuje? Czy twórcy małych produkcji mogą liczyć na wsparcie ze strony wielkich producentów? O tym opowie wam Jakub Wójcik z 1ndie World. Następnie Paweł Fornalski, prezes szczeciński firmy IAI opowie o tym, jak rozwija się rynek e-commerce w Polsce. Nie zabraknie przykładów z jego codziennej pracy oraz prognoz dotyczących przyszłości. Ostatnim prelegentem będzie Alex Urbanowicz z CERT Polska, zajmującej się bezpieczeństwem polskiego internetu. Dodatkowo Paweł Surgiel z VIZAO pokaże rozwiązania wirtualnej rzeczywistości a uczestnicy będą mogli sprawdzić jak działa Oculus Rift czy Google Cardboard.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie Bahia (al. Boh. Warszawy 34/35). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja na stronie http://rejestracja.netcamp.plPrzygotowaliśmy dla was nowy system rejestracji, dzięki któremu możecie stworzyć swój własny, spersonalizowany identyfikator, a my wydrukujemy go w dniu urodzin!

Organizatorzy planują też transmisję online na kanale YouTube! Mecenasem Spotkań Netcamp jest Miasto Szczecin. Wydarzenie wspierają też Technopark Pomerania oraz BusinessLink Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa