Pozostało dni do spotkania

RabbIT 2016 – targi pracy IT w Szczecinie

RabbIT to wydarzeniem mające na celu promowanie i rozwój współpracy branży IT oraz szkolnictwa akademickiego w regionie. W jego ramach odbędą się targi pracy IT, prezentacje firm, spotkania z doradcami zawodowymi, a także pokazy technologii firm IT oraz potencjału badawczego i laboratoriów Wydziału Informatyki ZUT.

Szukasz ciekawej pracy w IT? Chcesz dowiedzieć się ile zarabia się na różnych stanowiskach IT w szczecińskich firmach? A może Twoja firma właśnie rekrutuje pracowników IT? Dołącz do  naszej grupy Praca IT w Szczecinie!

Dla firm z branży IT udział w tym wydarzeniu to możliwość poznania i nawiązania relacji z przyszłym pracownikami oraz prezentacji działalności firmy. Dla studentów wydarzenie jest nie tylko okazją do kontaktu z branżą IT, ale również szansą sprawdzenia posiadanych kompetencji zawodowych poszukiwanych na rynku pracy.

W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział prawie 3000 studentów i absolwentów kierunków IT oraz pokrewnych, a także uczniowie klas maturalnych liceów i techników informatycznych. W tegorocznej edycji r@bbIT imprezą towarzysząca będzie PING – odbywający się po raz 4 ogólnopolski konkurs wiedzy informatycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Targi RabbIT odbędą się w środę 20 kwietnia 2016 r. w godzinach 10-15 na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy ulicy Żołnierskiej 52. Program wydarzenia na stronie http://rabbit.zut.edu.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa