Pozostało dni do spotkania

InfoShare Startup Zone – Zdobądź 20k euro na rozwój projektu!

Podczas infoShare, jednej z największych w Europie konferencji tech-startup, po raz drugi pojawi się Startup Zone. To specjalna strefa dedykowana startupom i inwestorom, przygotowana przez Inkubator STARTER. Fundacja Netcamp jako partner InfoShare zachęca ambitnych startupowców do udziału w Startup Contest. Termin zgłoszeń upływa 4 maja a na zwycięski projekt czeka 20 tys. euro, dodatkowo pula na inwestycje dla najlepszych startupów to ponad 1 mln euro! 

InfoShare Startup Zone to gromadząca przedsiębiorców i inwestorów z całego świata strefa w całości poświęcona innowacyjnym projektom. Podobnie, jak w poprzednim roku, startupy będą mogły zaprezentować się w Startup Expo oraz wziąć udział w Startup Contest. Nowością jest szansa na gigantyczną dawkę inspiracji i wiedzy na dedykowanej startupom scenie – Startup Stage.

Dla społeczności Netcampa mamy specjalną 25% zniżkę, po wpisaniu kodu NETCAMP_DIS_IS2015 przy rejestracji na www.infoshare.pl :)

Konkurs to świetna okazja dla pomysłów, które szukają drogi i środków na rozwój. Udział w Startup Contest to nie tylko możliwość zaprezentowania się przed międzynarodowym jury, ale i – dzięki przewidzianej w ramach konkursu formule spotkań z mentorami – szansa na zdobycie wiedzy o budowaniu biznesu. Dodatkowo, zwycięzcy prezentujący się na głównej scenie infoShare zyskają możliwość zainteresowania przybyłych z całego świata inwestorów.

Oczywiście przewidziano również liczne atrakcje i nagrody. W tym roku wśród polskich finalistów wybrany zostanie startup, który – jako reprezentant naszego kraju – pojedzie do Kopenhagi na międzynarodowe finały Creative Business Cup! Może powtórzy on sukces firmy CTAdventure, która również rozpoczynała swoją przygodę od udziału i zwycięstwa w infoShare Startup Contest,

Startup Contest to projekt przeznaczony dla startupów znajdujących się na wczesnym etapie realizacji projektu, ale posiadających już co najmniej wersję demo swojego produktu. Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają nie tylko projekty z obszaru IT i nowych technologii. Szansę mają wszystkie innowacyjne rozwiązania, których nie brakuje chociażby w realizacjach projektowanych specjalnie dla świata naukowego. Proces aplikacji jest maksymalnie prosty, ale pozwalający zdobyć podstawowe niezbędne inwestorom informacje.

Spośród wszystkich zgłoszonych projektów, wybrane zostanie trzydzieści. Półfinaliści spotkają się i zaprezentują w STARTERZE przed jury, które wybierze finałową piątkę. Pozostałe 25 projektów będzie miało szansę zawalczyć o „dziką kartę” dostając 90 sekund dodatkowej szansy na Startup Stage. Dwoje z nich, wybranych inwestycjami publiczności, dołączy do wyłonionych wcześniej finalistów. Siódemka najlepiej rokujących projektów zawalczy o tytuł najlepszego na scenie głównej konferencji infoShare. Zwycięzców poznamy już 12 czerwca br.

infoShare Startup Zone to stworzona przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER specjalna strefa dedykowana innowacyjnym przedsiębiorcom, którzy mają już pomysł na swój biznes. Głównym elementem przedsięwzięcia, oprócz Startup Stage i Startup Expo, jest Startup Contest, którego ubiegłorocznym zwycięzcą jest firma CTAdventure, późniejszy laureat Creative Business Cup 2014.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa