Pozostało dni do spotkania

Bitspiration 2015 dla startupów z globalnymi ambicjami – specjalna zniżka

Kolejna edycja konferencji Bitspiration odbędzie się 22-23 czerwca w Warszawie i jak zawsze będzie charakteryzowała się solidną dawką wiedzy, innowacyjnymi pomysłami oraz okazją do zawarcia nowych znajomości w branży tech / startup. Wydarzenie to adresowane jest do przedsiębiorców internetowych, specjalistów IT, inwestorów, dziennikarzy oraz managerów muzycznych.

Dla ambitnych ‪‎startup‬owców mamy konkurs z wejściówką do zgarnięcia :) Wyślij do 21.06 do godz 14. swój pitch na startup@netcamp.pl i przekonaj nas że to właśnie twój projekt powinniśmy wesprzeć!

Bitspiration  to jeden z najważniejszych i uznanych w środowisku festiwali technologicznych, co roku przyciąga tłumy startupów a z każdą kolejną edycją cieszy się większą popularnością. To nowatorskie i rewolucyjne wydarzenie gromadzi największe firmy z branży nowych technologii i startupy, dając niepowtarzalną okazję do ich poznania i dyskusji.  Netcamp jako parter konferencji ma dla was specjalną 20% zniżkę, wystaczy użyć kodu netcamp_20 podczas rejestracja na stronie http://festival.bitspiration.com.

Nadchodząca, czwarta edycja konferencji, ugości międzynarodowe sławy branży technologicznej. Bitspiration systematycznie przyczynia się do rozwoju wiedzy, powstawania nowych biznesów, zdobywania środków na rozwój firmy oraz do zawarcia cennych znajomości i znalezienia współpracowników. Bitspiration zaskoczy wszystkich jeszcze bardziej nowatorską formą i odświeżonym  programem. W tym roku środowisko internetowe połączy się z branżą muzyczną, by wspólnie omówić problemy muzyków, z jakimi zmagają się na skutek rozwoju nowych technologii. Oprócz merytorycznej oprawy i uczestnictwa w cennych wykładach, będzie możliwość zabawy i integracji podczas koncertów popularnych zespołów.

Poprzednia edycja konferencji obfitowała w cykl cennych prelekcji, podczas których swoim doświadczeniem dzielili się m.in. przedstawiciele Google, Youtube, Napster,  Microsoft, Spotify i wielu innych. Ich uczestnictwo jeszcze bardziej wyróżniło festiwal i przykuło uwagę światowych mediów technologicznych m.in. TechCrunch i tech.eu.

Na scenie Bitspiration pojawi się wiele gwiazd międzynarodowej branży startupowej. Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się m.in.:

 •      Mateusz Kusznierewicz – Mistrz Olimpijski, CEO Zoom.me
 •      Keith Teare – współzałożyciel TechCrunch
 •      Marvin Liao – Partner w 500 Startups
 •      Kamil Adamczyk – CEO Intelclinic
 •      Jakub Krzych – CEO Estimote
 •      Greg Pietruszyński – CEO Growbots
 •      Andreas Ehn – CEO Wrapp, ex CTO Spotify

Podczas Bitspiration zostaną poruszone takie tematy jak:

 • Jak nie ponieść porażki, po raz pierwszy starając się o finansowanie biznesu?
 • Czy warto przenosić biznes do Krzemowej Doliny?
 • W jaki sposób zarabiać na muzyce w erze piractwa?

Zachęcamy do zapoznania się z pełną agendą konferencji. O tym, że Bitspiration jest niezapomnianym przeżyciem, można przekonać się oglądając film podsumowuje ubiegłoroczną edycję festiwalu. Zachęcamy do obserwowania profilu Bitspiration na Facebooku, gdzie można przeczytać najświeższe informacje i aktualności dotyczące tego wydarzenia.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa