Pozostało dni do spotkania

Mobilny Netcamp już 18 czerwca

Już w w czwartek 18. czerwca Fundacja Netcamp zaprasza na ostanie przed wakacjami inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem tematem przewodnim będą technologie mobilne takie jak Apple Watch, Material Design czy Augmented Reality.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda wydarzenia:

Material design – czy to ma sens? – Michał Jasiński, Deepline

Można dziś zauważyć trend, że od niecałego roku coraz więcej aplikacji w Google Play oraz stron internetowych pięknieje. To dzięki nowemu “językowi projektowania”, który Google pokazało w czerwcu 2014. Michał opowie o tym jak go wprowadzić, jakie są jego zasady i czy to w ogóle ma sens?

Apple Watch – Getting Started – Tomasz Szulc, BLStream

W ostatnich miesiącach obserwujemy wysoki skok sprzedaży inteligentnych zegarków. To głównie zasługa nowego produktu Apple jakim jest Watch ktory . Tomasz Szulc opowie o tym jak zacząć przygodę z programowaniem na urządzenie tak małe. Postara się nam przybliżyć jakie ciekawe funkcje i możliwości można wykorzystać, oraz na jakie trudności może natrafić początkujący programista.

Plusy i minusy rozszerzonej rzeczywistości – Maciej Głowacki, PastGuide

AR – jak się za to zabrać? Jak wygląda to od strony programistycznej? Co to znaczy że urządzenie “wie gdzie obiekt zaczyna się a gdzie kończy”? Jakie są narzędzia wspierające programistę? Jakie są dziś ograniczenia i możliwości? Jakie są najciekawsze zastosowania? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszej prezentacji.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja http://rejestracja.netcamp.pl  podczas której można stworzyć swój graficzny badge :) Spotkanie Netcamp odbędzie się klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). ​ Mecenasem wydarzenia jest Miasto Szczecin a partnerem firma LemonDemon.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube gdzie dostępne są również nagrania z poprzednich wydarzeń.Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na networking, branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa