Pozostało dni do spotkania

Internet of Things w praktyce

Autor < Hubert Michalak >
12345 (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
Z wykształcenia elektronik, z codziennej praktyki programista. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w zakresie transmisji bezprzewodowych. Projektant rozwiązań sprzętowych i programowych dla systemów mikroprocesorowych. Perfekcjonista. Pasjonat optymalizacji.


[tab:Opis]
 

Internet otacza nas z każdej strony, używamy go w pracy, w domu, robimy przez niego zakupy, sprawdzamy pogodę i utrzymujemy kontakty towarzyskie.  Czy możemy wykorzystać tą już istniejącą sieć do jeszcze innych celów? A gdyby do Internetu podłączyć „Rzeczy” (systemy mikroprocesorowe) tworząc Internet Rzeczy (Internet of Things)? Podstawowe pytanie brzmi: jak to zrobić? Od czego rozpocząć? Jakie możliwości techniczne mamy już dzisiaj a jakich możemy oczekiwać jutro? I najważniejsze – do czego możemy „Rzeczy” wykorzystać i z czego „Rzeczy” mogą nas w najbliższej i w dalszej przyszłości wyręczyć?

[tab:Wideo]

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp 26.11.2015 trendy technologiczne, Internet of Things, wirtualna rzeczywistość, Ostatnie spotkanie, Spotkania Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa