Pozostało dni do spotkania

Mój Avatar – Przyszłość Wirtualnej Rzeczywistości

Autor < Adrian Perdjon >
12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Branża VR jest szybko rozwijającą się gałęzią przemysłu rozrywkowego. Wirtualne światy to także ogromny potencjał dla rynku reklamowego, nieruchomości, czy obsługi klienta. Czy niedługo przeniesiemy się do wirtualnego świata? Czy Wirtualne Postacie będą wyglądały jak żywe? Jak można zwiększyć imersję?


Prelegent

 

Od 2007 zajmuje się animacjami komputerowymi na potrzeby gier, reklam i filmów. Współwłaściciel największego studia Motion Capture w Polsce www.mocap.pl, oraz studia lektorskiego www.voiceover.pl. Absolwent 13 LO w Szczecinie i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, przedsiębiorca, innowator. Na przestrzeni lat wykreował z wykorzystaniem technologii Motion Capture bohaterów w grach Wiedźmin 2, This War Of Mine, Shadow Warrior, czy The Vanishing of Ethan Carter, a jako głos dubbingowy jest głównym głosem między innymi gier Dying Light, Enemy Front, Battlefield 4, oraz seriali ICarly, Big Time Rush, HULK i agenci MIAZGI.

Wideo

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp 26.11.2015 trendy technologiczne, Internet of Things, wirtualna rzeczywistość, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa